English EN Turkish TR

Keşfedin

Biz Kimiz

Günümüzde internetin hayatımıza olan yansımasının inkar edilemeyecek düzeye geldiğini görüyoruz. Tüm ürünlerimize ait tedarik, satım ve hizmet süreçlerinde özgünlük peşinde koşan, alışveriş denildiğinde akla ilk gelecek kaliteli ve güvenilir bir butik oluşturma amacı içinde olan genç bir firmayız.

Özgür Ticaret

İnternet alışverişlerinde önemli olan etmenlerin tek başına ürün çeşitliliği ve kalitesi olmadığını savunuyoruz. Kurumsal dil ve düzenden sıkılmış bireyler olarak yaratmakta olduğumuz markamızda ve bu girişimde amacımız siz değerli müşterilerimiz ile birebir ilişki kurabilmek, zamanla kaybolan samimi satıcı-müşteri etkileşimini en üst düzeye çıkararak ihtiyaçlarınıza karşılık vermek olacaktır.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı yaklaşımımızın ve gelişim kriterleri doğrultusunda müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına elimizden geldiğince katkı sağlamak, bunu yaparken hızlı olmak, eğitime açık, dinamik, genç ve rekabete hazır bir firma figürü oluşturmak temel amacımızdır. İlerleyen süreçte sitemizde yer alacak farklı etkinlikler ile de bizimle geçirdiğiniz süreyi arttırarak beraber büyüme düşünü gerçekleştirmeye çalışacağız.

CLOBELLA

Gizlilik Politikamız

Ekibimiz

Bülten Üyelik

Yeni fırsatlardan indirimlerden koleksiyona katılan yeni ürünlerden haberdar olarak üyelik avantajlarından yararlanmanız önerilir. Bilgi edinme önceliği avantajdır. Fırsatlardan haber almak süpriz indirim kuponu almak isterseniz lütfen üye olunuz.

Lütfen Bizi Takip Ediniz

Follow us on Instagram ##BOUTIQUECLOBELLA
X