English EN Turkish TR

Sık Sorulan Sorular

Beğendiğiniz ürünü nasıl alabilirsiniz ve herhangi sorunla karşılaştığımda beni neler bekliyor ile başlayan sorularınıza yanıtlamak isteriz. İletişim sayfamızdan veya whatsApp hattından istek ve sorularınızı bekliyor olacağız.

Nasıl üye olacağım?

Sitemizde sağ üst kısımda yer alan “Üye Ol!” butonu ile üyelik formunu doldurup ücretsiz olarak üye olabilirsiniz. Böylece üyelik avantajlarına sahip olursunuz.

Neden üye olmalıyım?

Sitemiz üzerinde üye olmadan da ziyaretçi olarak alışveriş yapabilirsiniz ancak sipariş takibini sağlamak, kampanyalardan haberdar olmak ve size özel sunulacak avantajlardan faydalanabilmek için üye olmalısınız.

Üyelik bilgileri nasıl güncellenir?

Sitemize giriş bilgileriniz ile üye girişi yapmanızın ardından “Hesabım” bölümünden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Ödeme seçenekleri nedir?

Sitemiz üzerinden yapılacak alışverişler için havale / kapıda ödeme seçenekler, sunulmaktadır.

Banka Hesap Numaralarımız

– T. İş Bankası    : TR75 0006 4000 0011 1993 5052 17
– Yapı Kredi        : TR71 0006 7010 0000 0092 9952 42
– Ziraat Bankası : TR36 0001 0004 1063 2244 5150 06

Hediye gönderim seçeneği mevcut mu?

Evet. Sipariş aşamasında teslimat-fatura adresi kısmında hediye olarak göndereceğiniz adresi teslimat adresi olarak belirleyebilirsiniz. Ürünlere hediye paketi talep etmeniz durumunda ek olarak paketleme ücreti de faturalandıralacaktır.

Sipariş onay süreci nasıl işliyor?

Siparişiniz onaylandığında sistemde kayıtlı olan e-mail adresinize bilgi maili gönderilir. Ayrıca üyelik bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra siparişlerim başlığı altında sipariş durumunuzu görüntüleyebilirsiniz.

Kargo gönderim ücretleri nedir?

100 TL ve altı siparişleriniz için kargo ücreti 5 TL olup, 100 TL üzeri siparişler için kargo ücretsizdir.

İade ve Değişim

• İade ve değişim işlemleri için ilk adım stok bilgisi alarak (sadece değişim) talep oluşturmaktır.
• İade ve değişim için ürünle beraber gelen iade/değişim formunu ilgili kısmını doldurarak ürünle beraber göndermeniz gerekmektedir.
• İade ve değişim işlemlerinde kargo ücretleri alıcıya aittir.
• Satın almış olduğunuz bir ürün için, sipariş teslim tarihinden itibaren 3 gün içinde iade ve değişim talebi oluşturabilirsiniz.
• İade işlemlerinde iade/değişim formu ile beraber tarafınıza kesilen faturayı da göndermeniz gerekmektedir.
• İade ve değişim işlemi için ürün etiketleri sökülmemiş olmalı, ürünlerde herhangi bir deformasyon vb. olmamalı ve ürünler sıfır durumlarını korumalıdırlar. Ürünlerin tekrar satılabilirliğini yitirmemesi en çok dikkat edeceğimiz konu olacaktır.
• Ürünün elimize ulaşmasının ardından tarafınıza bilgi maili gelecek olup, ürünün iade ve değişim şartlarına uygunluğu kontrol edilecektir.
• Kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler en geç 3 iş günü içinde iade/değişim formunda belirttiğiniz banka hesabınıza iletilecektir.
• Ürün iade ve değişim şartları kapsamı dışında ise tarafınıza karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

CLOBELLA

X